Barča trenérka CCFO jako "ProvoDárce"

Barča - trenérka Colliery CrossFit Ostrava -  sepsala na webu www.collierycrossfit.com - pár slov ke své účasti na akci #SpolecneNaKrev - krev byla darovat poprvé jako "PrvoDárce"

Jaké byly její pocity? Bála se? Jaké to bylo ....

 Když na ceduli zablikalo mé číslo, nevěděla jsem do čeho jdu ale stále vysmáty Philip Swindall (fotograf, který pro CCFO fotí)  šel semnou, nutno podotknout, že mluví jen anglicky a z toho jsem měla ještě větší vítr než z toho co mě čeká. Lovila jsem z paty věty ke smysluplné konverzaci a potila se ne ze strachu z toho co přijde ale abychom si měli o čem povídat.

Následně už mě jen zajímalo jestli se na fotkách hezky usmívám a jestli vypadám dobře.Kdybych jen tušila co ta milá paní sestřička výtáhla za trubku ( ano, né jehlu ale trubku) určitě uteču. Každopádně mi dala mačkat maličký balonek a za pár chvil a tucet póz do foťáku bylo po všem, vyšla jsem stejně zafačovaná ale také se stejně dobrou náladou a skvělým pocitem jako všichni ostatní.

Paní u okýnka mi dala kávu a jahodového mrože a já můžu říci, že se v prosinci ráda vrátím si tohle vše zopakovat. Má to totiž smysl a každá kapka krve která někomu pomůže za to prostě stojí <3

Více v blogu Báry ZDE !

Další termín akce #SpolecneNaKrev - bude v PROSINCI - termín uveřejníme na Facebooku a Instagramu #CollierySrdcem