RowForLife - úvodní akce před #500RepsDeti 2018

Pozvánka pro CZ a SK CrossFit gymy:

Ahoj CrossFiťáci,

možná Vás už někdy napadlo a zajímalo, kolik by se dalo najet na vesle, kdyby jste měli celý den a spoustu sil. Nás taky a tak jsme přišli s nápadem týmového maratonu ve veslování #RowForLife. Cílem akce je, aby se veslo po celou dobu otevírací doby gymu nezastavilo. Na vesle se může vystřídat nespočet vašich klientů, trenérů, zaměstnanců - dodrženo musí být jenom to, aby veslo pořád jelo.

U nás v Colliery budeme od začátku do konce - 16.08.2018 - pořizovat časosběrné video (což pro Vás není podmínkou), kde zachytíme průběh celé akce a hlavně konečný výsledek naveslovaných km.

Jak možná víte, každoročně připravujeme charitativní akci #500RepsDeti, kde se snažíme zapojit i ostatní gymy a výtěžek z této akce posíláme potřebným/nemocným dětem. Tento rok chceme právě tento veslovací maraton spojit jak s akci #500RepsDeti, tak i s charitativní činností neziskového spolku Colliery SRDCEM.

Naveslované km budou „finančním“ vzorcem převedeny na finanční částku, která bude věnována: 

- 50% na činnost neziskového spolku Colliery SRDCEM z.s. - www.collierysrdcem.cz
- 50% na podporu akce #500RepsDeti (tento rok podpoříme Společnost pro Mukopolysacharidosu – Charitativní občanské sdružení - více informací o tomto onemocnění získáte na Facebooku v události akce ROW FOR LIFE 2018 vol.01 a také na www.mukopoly.cz )
* Darování příspěvků je dobrovolné a není podmínkou pořádání akce.

  1. Nepřetržitá jízda na vesle
  2. Zveřejnění fotky či videa s konečným výsledkem na sociálních sítích a označení hastagy: #ROWFORLIFE, #500REPSDETI

Pro 3 nejzdatnější veslaře Vašeho gymu máme připraveny dárky od partnera AKCE - spol. UAX! která pro Nás provozuje OBCHOD s #CollieryMade CrossFitovými designy: www.uax.cz/collierycrossfit

Byli bychom rádi, kdybyste se k nám přidali i vy a vyzkoušeli si tak možnosti nejen jednoho vesla ale i vašich členů. Svou účast na akci prosím potvrďte na e-mail: info@collierycrossfit.com

Těšíme se na Vaše výsledky a zapojení do akce!