Yvona

Yvona

Spousta lidí se mě ptá, proč jsem se vlastně stala PATRONKOU Colliery SRDCEM. Věřím, že se jedná o krásný projekt, který nemá v naší zemi obdoby. Zapojovat handicapované jedince mezi zdravé a snažit se jim pomáhat žít lepší život jak po fyzické tak i po psychické stránce jde Colliery SRDCEM skvěle. MILUJI se dívat na jejich tréninky, kdy dělají neuvěřitelné pokroky, které jak oni sami tvrdí neudělali nikde jinde. Navíc být v jejich přítomnosti a dokonce si mezi nimi udělat i přátelé je pro mě a pro všechny ostatní velkým přínosem. Jsou tou NEJLEPŠÍ motivací vážit si všeho kolem a hlavně zdraví.

Colliery má to nejhezčí poslání a to dokázat všem, že nikdy není důvod hodit flintu do žita. Vždy se najde alespoň nějaký způsob jak život nepromarnit, byť není ke všem spravedlivý. Velmi se mi líbí, když silný umí podat ruku slabšímu, i když si osobně myslím, že silou ducha jsou naši handicapovaní daleko před námi.

Jako patronka se snažím dát světu kolem na vědomí, že tenhle spolek existuje. Pomáhám při dobročinných akcích, sbírkách na jeho provoz a ukazuji všem na IG, jak úžasné jsou tréninky - seznamuji lidi s příběhy handicapovaných dětí i dospělých.

Colliery je vlastně první gym, který jsem si zamilovala, a kam jsem opravdu začala pravidelně chodit. I když mou srdcovkou stále zůstává běh, na CrossFit nedám dopustit. Baví mě jeho různorodost, přirozenost a to jakou komunitu dokáže vytvořit. Žádný běžný gym to neumí.

Colliery SRDCEM přeji zejména hodně úspěšných projektů a finančních prostředků na provoz, bez kterých se žádná činnost neobejde...

Yvona