7. narozeniny Colliery SRDCEM Psal se květen 2017 a Standa Kupčík, jako spolumajitel Colliery CrossFit Ostrava založil…

7. narozeniny Colliery SRDCEM

Psal se květen 2017 a Standa Kupčík, jako spolumajitel Colliery CrossFit Ostrava založil náš neziskový spolek Colliery SRDCEM, přesně 6.5.2017.

Letos jsme si řekli, že neziskovka nikdy své narozeniny neslavila v tom pravém slova smyslu, a to chceme změnit. 

Kde, jak a koho na naši oslavu pozvat?

Odpověď přišla hned a rychle - VŠECHNY! 

Všechny naše klienty, naše úžasňáky, kteří k nám už celých 7 let chodí, ale i nováčky, kteří se zapojili letos a my jsme rádi, že jsou s námi.
Samozřejmě jejich rodiny, protože bez nich by to nešlo a vážíme si o to víc každé z nich, která drží pohromadě, která nehledá důvody proč ne, ale hledá způsoby jak jo. To, že se nikdo z nich nevzdal ani v nejtěžších momentech a dělá pro své děti maximum.
Nemohli jsme vynechat ani trenéry, kteří s našimi klienty cvičí. Protože zastávám myšlenku, že trenérem může být dnes už "každý", ale trenérem handicapovaných dětí a dospělých, jak mentálně tak fyzicky, může být jen někdo a ten někdo musí být výjimečný, a takové trenéry mezi sebou máme.
Přesně tak, jak tým nejen recepčních z Colliery, které vítají před každým tréningem každého jednoho z klientů.
A samozřejmě všechny kamarády, partnery a dárce, bez podpory kterých by náš spolek nemohl fungovat v také míře, v jaké funguje. Tak jako i náš partner Yo Sport, který podpořil i náš společný narozeninový výlet.

Všichni tito lidé, jsou naší součástí a my jsme vděční, že je máme.

Proto přišel nápad naše narozeniny oslavit se všemi.
A jak a kde?

S handicapem život nekončí, ale může nabrat úplně jiný smysl, jiný pohled na život a jinou energii a vděčnost ke všemu, co člověk dělá.

Všichni máme rádi sport a pohyb, proto chodí k nám cvičit a proto byla jednoznačná odpověď na výlet - půjdeme na hory! A vybrali jsme se na Pustevny!

Ne lanovkou, ne auty, ale hezky po svých. 

Vystartovali jsme 8.5.2024 9:30 z parkoviště Ráztoka a po asfaltce se vybrali až na samý vrchol Pusteven.
V průběhu cesty jsem byla šťastná a dojatá při pohledu na velký "dav", který se hrnul do výšek.

Tempo, které všichni nahodili, nebylo teda vůbec volné a to překvapilo ne jen mě.  :))

Společnými silami jsme zdolali vrchol, připili si na krásných 7 let a dalších xy let, které věříme, že máme před sebou a pomyslně si "ťukli" i se Standou, kterému jsme tam nahoru poslali šťastnou sedmičku.
Protože jsem si vědomá toho, že nebýt Tebe, ten vrchol by jsme nezdolali. Protože nebýt Tebe, náš a Tvůj spolek není tam, kde teď je.

Z celého srdce děkuji za krásný den Vám všem.

Za celý team Colliery SRDCEM 
Stáňa