Jak to všechno začlo... Ahoj jmenuji se Pavel Husar a od narození trpím DMO (dětskou mozkovou obrnou).. A od …

Jak to všechno začlo...

Ahoj jmenuji se Pavel Husar a od narození trpím DMO (dětskou mozkovou obrnou)..

A od základní školy rád sportuji plavu, jezdím na kole 3 roky jsem se věnoval lezení na umělých stěnách a 15 let jsem se věnoval Judu. Od roku 2000-2015 jsem se začal věnovat Judu pod vedením Pana Mgr. Jiří Prolla za JC. MěP. Ostrava kde jsem trénoval se zdravými lidmi, kteří mě vzali mezi sebe kde jsem se učil základy úchop, správný postoj pády a další věci… Postupem času jsem začal nabírat na síle na rychlostí pružnosti a vytrvalosti až jsem do dotáhnul na 2Kyu (Modrý pás). Dnes už se judu aktivně nevjěnují sem tam si zajdu zatrénovat na Sarezu na JC Baník.

V roce 2012 jsem v lázních poznal kamaráda po úraze, který je jako "můj starší bráška" na kterého nedám dopustit a právě spolu jsme začali pravidelně chodit do bývalého Fitka cvičit. Zde jsem právě poznal Honzu Peršína mého milovaného CF Coache, který se stal mým nejlepším trenikovým parťákem, kamarádem a osobním trenérem v jedné osobě. Honza mě ke CrossFitu přivedl.... a tomuto cvičení jsem naprosto propadl. Dnes už bych si bez CrossFitu nedokázal život představit - je to můj životní STYL!

V roce 2014 Kdy se 1.5. Colliery CrosFit otevřelo jsem si s Honzou domluvil první schůzku na 10.5. že bych chtěl CrossFit pravidelně cvičit. První trenik si mě Honza testoval jaké jsou mé možnosti co zvládnu a co ne. To jsem měl pocit že umřu. Tak si mě Honza vzal pod svoje křídla od té doby spolu makáme a táhneme za jeden provaz už krásných 5 let.

Colliery je moje rodina kde se cítím jako doma nikdo se na vás nedívá skrz prsty a v tom je Colliery jedinečné prostě Colliery Made Family..

V roce 2017 vznikl neziskový spolek Colliery SRDCEM - jehož jsem součástí a jak mí kamarádi v gymu říkají - byl jsem INSPIRACI pro založení 2bodu stanov - CrossFit pro handicapované. Jsem za to moc rád a hrdý!

Na každý trénik s Peršou se vždycky moc těším, protože dopředu nikdy nevím co si pro mě přichystá nebo jaký trenik zrovna pojedu (cardio, břicho, nohy ruce)...

To je pro dnešek zatím vše... sledujte mě dál!