Makám SRDCEM s Kempinátorem: 3×226 km – Kilometry pro ty, kteří chtějí sportovat, ale nemůžou Aneb Honzova pomoc lidem, kteří chtějí sportovat, ale kvůli svému postižení mají ztížené podmínky.…

Makám SRDCEM s Kempinátorem: 3×226 km – Kilometry pro ty, kteří chtějí sportovat, ale nemůžou

Aneb Honzova pomoc lidem, kteří chtějí sportovat, ale kvůli svému postižení mají ztížené podmínky. Navzdory tomu ale nehledají výmluvy proč něco nejde. Chtějí si plnit svoje sportovní cíle.

Kempův květen!

 1. 226 km na kolečkových lyžích – HOTOVO 1. 5. 2021 https://www.instagram.com/p/CO...
 2. 226 km Ironman = 4 km plavání + 180 km na silničním kole + 42 km běh – HOTOVO 15. 5. 2021 https://www.instagram.com/p/CO...
 3. 226 km B7. Ano, Beskydská sedmička tam a zpět! V průběhu tohoto běhu zdolá celých 11 000 výškových metrů. – HOTOVO 30. 5. 2021 https://www.instagram.com/p/CP...

A proč 226?

 • Protože se během jednoho měsíce pustí do překonávání hranic a pokusí se svými výkony pro spolek Colliery SRDCEM a projekt Sportuj s handicapem vybrat 226 000 Kč.
 • Sbírka je aktivní na portálu Donio.cz až do konce června 2021.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze budou použity na dva účely.

 1. 50 % vybrané částky na do vývoj unikátní aplikace pro handicapované, kteří mají zájem cvičit ale neví: kde, s kým a jak.
  Zdarma tak získají přístup k databázi zapojených trenérů a gymů. Pro aplikaci je připravena video knihovna cviků (pro všechny typy handicapu se, kterými cvičíme, jedná se o neobsáhlejší databázi, která zatím nemá ve světě obdoby). Dané tréninkové videa je nutné sestříhat a implementovat do databáze, kdy následně ukáži jak cvičit, a umožní trenérům jednoduchou formou sestavovat tréninkové plány. V aplikaci handicapovaní najdou také informace, články a aktuality ke zdravému životnímu stylu a sportu pro handicapované.
 2. druhých 50 % vybrané částky bude věnováno na jednotlivé tréninky pro handicapované.
  Jeden Váš příspěvek ve výši 175 Kč dá možnost handicapovanému cvičit v gymu jednu hodinu ZDARMA!

Podpořit sbírku můžete v odkazu: ZDE!

Kdo sbírku organizuje?

Sbírku organizuje spolek Colliery SRDCEM z.s. zastoupené předsedou Stanislavem Kupčíkem a trenérem Janem Kempou. Colliery SRDCEM je neziskový spolek založený v roce 2017 pod záštitou Colliery CrossFit Ostrava. Sbírka je aktivní na portálu Donio.cz až do konce června 2021.

Jdete do toho s námi?

Sdílejte svou sportovní aktivitu na vašem INSTAGRAMU s hastagem #MakamSRDCEM . Všechny Vaše naběhané, odjeté, odkolečkované – prostě odmakané kilometry, 15. 6. 2021 sečteme a s partnery sbírky převedeme na koruny, které do sbírky přičteme. Děkujeme!