Murph Challenge 2019 Murph Challenge se pořádá celosvětově v posledních letech každý rok pro uctění památky…

Murph Challenge 2019

Murph Challenge se pořádá celosvětově v posledních letech každý rok pro uctění památky Michaela Murphyho náčelníka Amerického námořnictva (US Navy SEAL) který byl zabit během mise v Afghánistánu 28. června 2005. A posmrtně byl v roce 2007 vyznamenán Kongresovou medailí cti. Na jeho počest vznikl The Murph Challenge.

Murph je název CF Workoutu ze sekce Hero a je inspirováno kombinací Mikeových oblíbených cviků, kterou sám nazval „Body Armor“ Přesné znění WOD zní takto:

For time:

  • 1 mile Run
  • 100 Pull-ups
  • 200 Push-ups
  • 300 Squats
  • 1 mile Run

Když jsem si týden před Murph Challenge přečetl příspěvek, že se blíží tzv. CF svátek Murph Challenge tak jsem neváhal ani minutu a řekl jsem si že, do toho jdu bez výmluv a že, zlomíme společně s Peršou další hranici a otestujeme mojí připravenost na Wheel Wod Open 2020.

Pak mi Luky řekl že, Murph Challenge odjel i Mireček za 45 minut tak jsem si říkal to je opravdu Borec to mě ještě víc namotivovalo a byl jsem zvědavý na sebe za jak dlouho ho zmáknu já.. Ještě mi v neděli večer přišla zpráva od Perši:

Pavlíku v 11:00 na značkách jedem Murph Challenge

Když jsem se v pondělí ráno vzbudil, dal si sprchu a kafé a s úsměvem jsem vyrazil do Gymu. Peša říká, Pavlíku přípraven poběžím s tebou 3 kola okolo Gymu. Ozvala se časomíra a vyběhli jsme Perša říká, drž, tempo první 3 kola běhu šli jako po másle a hned následovali přítahy na kruzích po první padesátce jsem pomalu začal cítit ruce pak najednou Perša říká posledních 10 a jdeme na kliky. Při 150 klících jsem měl pocit, že mi ruce upadnou říkám, Peršovi hlava chce, ale ruce mám tvrdé jak beton Perša říká, znám ten pocit makej posledních 20 a jdeme na závěrečnou fázi dřepy. Nasadil jsem tempo a jel bomby Perša dodá paráda poslední padesátka a běžíme poslední 3 kola.. Říkám si dokončím to i kdy bych se měl plazit po 4. Poslední závěrečné kolo běhu přišla krize to jsem měl pocit že, mi prasknou plíce Perša povídá, dýchej pomalu a pravidelně hlavně nezastavuj a drž, tempo v poklusu makej ještě kousek a další výzva zlomena za 73:46

Nová výzva pro příští ročník Murph Challenge 2020 je zlomit hranici a zmáknout ho za 60 minut