SRDCE na pravém místě - Nadační fond KŘÍDLENÍ SRDCE na pravém místě / VS 2109 Colliery SRDCEM z.s. Přidej se i TY - má to smysl! Darovat…

SRDCE na pravém místě - Nadační fond KŘÍDLENÍ

SRDCE na pravém místě / VS 2109

Colliery SRDCEM z.s.

Přidej se i TY - má to smysl!

Darovat finance můžete bankovním převodem na transparentní účet u FIO banky: 2400680446/2010. Projekt má variabilní symbol 2109.

Jsou mezi námi lidé, kteří chtějí sportovat, ale kvůli svému handicapu mají ztížené podmínky. Nehledají výmluvy, proč to nejde! Naopak, navzdory osudu, žijí aktivní život a jsou nám všem velkou inspirací. Proto je chceme nadále podporovat a trénovat. Přidej se i TY a měj své SRDCE na pravém místě.

Mirkovi byla po komplikovaném porodu diagnostikována dětská mozková obrna. Lékaři předpověděli, že nebude moci ani chodit. Pílí a rehabilitacemi udělal ve třech letech první kroky a jeho stav předčil očekávání lékařů. Rodiče dlouho hledali sportovní zařízení, které by s handicapovanými pracovalo. Nyní je Mirek plnohodnotným členem komunity Colliery SRDCEM. Trénuje v Colliery už skoro 3 roky a jde vidět obrovský pokrok - hlavně úchop v pravé ruce. Každopádně mu vzrostlo sebevědomí, celkově se zpevnil a chodí víc vzpřímeně. Cvičení miluje. „Mirečka má každý rád. I když nedokáže slovně vyjádřit své dojmy a pocity, jsem jeden z mála, který mu rozumí. Naše pouto je velké a nedokážu si představit čtvrtek bez jeho návštěvy.“ Říká Mirečkův trenér Lukáš Káňa.

Díky charakteristickým znakům jsou si lidé s Downovým syndromem podobní, nicméně každý z nich je JEDINEČNÝ! Potvrzuje nám to i Kamilka, která každý trénink vítá vždy s úsměvem a my můžeme být hrdí, že je členkou Colliery SRDCEM. Hlavním cílem je zlepšení celkového držení těla a získání jistoty v samotném pohybu. „S Kamilkou cvičíme už dva a půl roku. Její pokroky jsou nejvíce vidět v překonávání strachu z dosud neznámých cviků a situací. Nejdůležitější je pro nás budování sebevědomí a samozřejmě radost z tréninku.“ Říká o Kamilce její trenér Lukáš Káňa.

Díky vaší pomoci můžeme těmto i dalším klientům nabídnout potřebná křídla pro jejich let.

  • 350 Kč náklady na hodinu speciálně vyškoleného trenéra pro 1 klienta

  • 4 200 Kč vlastní náklady 1 klienta (48 tréninků/rok - tj. 4x měsíčně)

  • 12 600 Kč náklady hrazené Colliery srdcem na 1 klienta (48 tréninků/rok)

  • 50 000 Kč pomůže udržet všech 30 našich stávajících klientů