Trénink 18. 1. 2019 Když jsem se ráno probudil tak jsem na sobě začal cítit účinky včerejšího Peršova treninku…

Trénink 18. 1. 2019

Když jsem se ráno probudil tak jsem na sobě začal cítit účinky včerejšího Peršova treninku břišní svalstvo ruce a nohy, ale ranní sprcha a kafe mě probralo.

A už se mi začaly myšlenky honit hlavou, že dneska v 15:00 mám další trénink z Peršou a co dnes spolu pojedem jestli společný trénik nebo pojedu sám.

Když jsem otevřel dveře Gymu a pozdravil se z Barčou tak jsem zahlídl Peršu v mokrém tričku a treninkovém nasazení a nachystané veslo a Assault Bike tak jsem si říkal ten si dal to těla chlapec, přišel ke mě dali jsme si kopýtko a říká připraven dneska si dáme.

40minutový EMOM (Každou minutu daný počet opakování.)

Trénink 18.1.2019

  1. 40 min EMOM
    1-30 sec Assault bike
    2-10 push press
    3-30 sec Row
    4-10 kettlebell deadlift

INSTAGRAM: Video z tréninku ZDE

První 3 kola to šlapalo jako po másle a u 4 kola jsem začal potit slzy a začal si říkat makej to zvládneš chceš se jednou dostat na Adaptive CrossFit Games si CrossFiter tak makej měl jsem pocit že tam nechám plíce, ale zatnul jsem zuby a jel jsem jako každý trenik naplno a pod přísným dohledem Perši dokud se neozvalo pípnutí časomíry konec a Workout splněn.

Po odjetí Workoutu si říkám menší test a příprava na blížící se CrossFit Games Open 2019 na který se opět moc těším a pilně se na něj s Peršou připravuju.